آخرین خبر ها از حضور مهدی قایدی در پرسپولیس، تلافی خرید محمد نادری خبرنگاران

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، پرسپولیسی ها به وسیله یک واسطه به مهدی قایدی ستاره استقلال پیام داده اند به این تیم برود و بالاترین قرارداد ممکن را هم ببندد.

آخرین خبر ها از حضور مهدی قایدی در پرسپولیس، تلافی خرید محمد نادری خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، روز گذشته نیز همچون یک هفته گذشته تمرین استقلالی ها در حالی برگزار گردید که خبری از مهدی قایدی نبود! هرچند ابتدا عنوان شد دلیل این غیبت سرماخوردگی شماره 10 استقلال است اما امروز همه شما از علت اصلی آن باخبرید. قایدی به دلیل مسائل موجود در قراردادش که هنوز اصلاح نشده با باشگاه اختلاف نظر دارد و گفت وگوهای طرفین تا به امروز توافقی را به دنبال نداشته است. وعده جدید احمد مددی برای حل این مشکل و پسر استقلال لقب دادن به این بازیکن هم نتوانست به حضور او در تمرین آبی ها کمکی کند اما...

قایدی یک استقلالی است و خانواده اش هم استقلالی هستند. او بارها و بارها از عشق، علاقه و تعصب خود به رنگ آبی حرف زده و همه می دانند چقدر تیم فعلی اش را دوست دارد. با این وجود آنچه امروز سبب طغیان این ستاره تکنیکی شده است تبعیض میان بازیکنان استقلال از لحاظ اقتصادی است. شاید مقصر اصلی این تبعیض احمد مددی نباشد و بیشتر متوجه مدیرعامل سابق آبی ها باشد ولی به هرحال به چالش عظیمی برای مدیران استقلال و به ویژه شخص مددی تبدیل شده است. احمد سعادتمند، مدیرعامل سابق استقلال در هتل آزادی قرارداد اغلب بازیکنان استقلال را اضافه و با ارقام عجیب و غریبی نفرات جدید تیمش را جذب کرد. درهمان گیرو دار مدیرعامل وقت آبی ها به مهدی قایدی قول داد قرارداد 850 میلیون تومانی او را اضافه کند اما این حرف یک وعده توخالی بود و بس! پس از کنار رفتن احمد سعادتمند و حضور احمد مددی در استقلال، ستاره دوست داشتنی آبی ها درچند نوبت وعده مدیرعامل قبلی را به مدیریت جدید یادآوری کرد اما باز هم اتفاق جدیدی نیفتاد.

بهترین بازیکن و ستاره بلامنازع استقلال که در وقت اضافی دربی فرشته نجات آبی ها شده و گل دوم تیمش را به پرسپولیس زده بود باید با قرارداد 850 میلیون تومانی به کارش ادامه می داد درحالی که رقم قرارداد یک بازیکن نیمکت نشین یا معمولی تیم 6 یا 7 برابر اوست! عدم حضور مهدی قایدی سرتمرین آبی ها قابل دفاع نیست ولی تبعیض در هیچ جایی پسندیده نیست و طغیان به بار می آورد کما اینکه هنوز هم وقتی با مهدی هاشمی نسب صحبت کنید از تبعیض آن موقع پرسپولیس و کوچ به استقلال حرف می زند!

حالا چرا اسم مهدی هاشمی نسب را آوردیم؟ همه چیز به خبری برمی گردد که به تازگی از منبعی موثق شنیدم ؛ پرسپولیس مشتری جدی و جدید مهدی قایدی!

لطفاً تعجب نکنید! منبعی که این خبر را با ما درمیان گذاشت خبر داد پرسپولیسی ها به وسیله یک واسطه به مهدی قایدی پیام داده اند به این تیم برود و بالاترین قرارداد ممکن را هم ببندد! بله، ما هم می دانیم مهدی قایدی تا سال 1402 با استقلال قرارداد دارد اما در این فوتبال داشته ایم بازیکنانی که با پرسپولیس یا استقلال قرارداد داشته و به طرفه العینی آن را فسخ نموده و به تیم جدید کوچ نموده اند! شاید جالب باشد دلایل زیر را برای تمایل ویژه پرسپولیسی ها به خرید ستاره استقلال بخوانید؛

1- تلافی خرید محمد نادری ؛ روز دوم آبان ماه گذشته محمد نادری مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که اخبار ضد و نقیضی درباره حضورش در استقلال به گوش می رسید بالاخره تصمیم گرفت به تیم استقلال ملحق شد. محمد نادری یک فصل و نیم در تیم پرسپولیس عضویت داشت و با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر و یک جام حذفی را کسب کرد. این بازیکن 24 ساله با تیم کورتریک بلژیک قرارداد داشت و در این مدت به صورت قرضی در تیم پرسپولیس حضور داشت و پس از خاتمه یافتن مدت قراردادش با تیم بلژیکی تصمیم گرفت تا به استقلال بپیوندد. اتفاقی که بمب جدید نقل وانتقالات فوتبال ایران لقب گرفت و از همان روز خیلی ها پیش بینی کردند پرسپولیس بیکار نخواهد نشست.

پرسپولیسی ها به زودی انتقام این خرید را از استقلالی ها خواهند گرفت هرچند محمد نادری تا به امروز هرگز نتوانسته سایه ای از آن بازیکن تکنیکی و مؤثر پرسپولیس در تیم محمود فکری باشد.

2- نارضایتی مهدی قایدی ؛ مهدی همان طور که اشاره شد از وضع موجود ناراضی است. او درچند ماه گذشته فقط وعده و وعید توخالی شنیده و درعمل باشگاه کمکی برای ارتقا قراردادش ننموده است. برهمین اساس هم با وجود تماس های مکرر اطرافیان باشگاه و مدیریت استقلال سر تمرینات تیمش حاضر نمی گردد.

3- پرسپولیس مهاجم ندارد؛ دلیل دیگری که پرسپولیسی ها را برای جذب مهدی قایدی وسوسه می نماید، نداشتن مهاجم است. پس از جدایی علی علیپور، این تیم عیسی آل ثیر را خرید که با وجود درخشش زائدالوصف در لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شادی عجیب پس از گلزنی به پاختاکور ازبکستان به مدت 6 ماه از حضور در مسابقات رسمی محروم شد. گرچه مهدی عبدی در بعضی مسابقات عظیم از جمله نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا و دربی درخشیده و پیروز به گلزنی شده اما او هم مهاجم جوانی است. افت و خیزهای مهدی عبدی در این مدت زیاد بوده و یحیی گل محمدی سخت به دنبال خرید مهاجم است.

سرمربی پرسپولیس در هفته های گذشته اغلب تیمش را با 6 هافبک و بدون مهاجم به مصاف رقیبان فرستاده و مشکل گلزنی منهای بازی با گل گهر سیرجان در این تیم مشهود بوده است. درچنین شرایطی بهترین خرید می تواند مهدی قایدی سرعتی و گلزن باشد. شماره 10 استقلال زهر خودش را در دربی های گذشته به تیم یحیی گل محمدی ریخته و سرمربی پرسپولیس خوب می داند او چه جواهری است.

4- قایدی همواره به پرسپولیس گل می زند؛ به گواه اغلب فوتبالی ها خرید مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس توسط استقلالی ها بمب تاریخ جابجایی فوتبال ایران محسوب می گردد؛ بمبی که علی فتح ا... زاده مدیرعامل سابق استقلال دلیل مهمی برای آن داشت: مهدی هاشمی نسب را خریدیم که دیگر به استقلال گل نزند! حالا به نظر می رسد همین دلیل می تواند پشت پرده پیام ها به مهدی قایدی باشد. ستاره ای که همچون هاشمی نسب نامش مهدی است و در دیدارهای گذشته برابر پرسپولیس پیروز به گلزنی شده است.

بنابراین خرید این بازیکن خطرناک در دربی می تواند از این حیث هم به سود پرسپولیس باشد هرچند آن موقع قرارداد مهدی هاشمی نسب با پرسپولیس به اتمام رسیده بود ولی مهدی قایدی تا سال 1402 با استقلال قرارداد دارد.

نکته : تجربه نشان داده که اخباری مشابه آنچه در بالا بدان اشاره رفت با تکذیب طرفین روبه رو می گردد اما معمولاً به واقعیت تبدیل خواهد شد. باور نمی کنید یک بار دیگر اخبار پیش از دوم آبان ماه گذشته و نحوه استقلالی شدن محمد نادری را مرور کنید تا خیلی چیزها دستگیرتان گردد!

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین خبر ها از حضور مهدی قایدی در پرسپولیس، تلافی خرید محمد نادری خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر ها از حضور مهدی قایدی در پرسپولیس، تلافی خرید محمد نادری خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید