مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارسال خاکستر مردگان به فضا تا اردک رباتیک ژاپن

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارسال خاکستر مردگان به فضا تا اردک رباتیک ژاپن

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

یکی از کشورهای آسیایی که مردم آن علاقه خاصی به برنج دارند ژاپن است و اکنون اردک رباتیکبرای تسهیل برنج کاری وارد مزارع این کشور شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

فصل های بهار و تابستان ایده آل ترین فصل ها برای دوچرخه سواری محسوب می شوند. اما دوچرخه سواری ناایمن یک خطر بزرگ محسوب می گردد و بنابراین بهتر است دوچرخه سواری در فضایی امن با یاری نقشه های معتبر انجام گردد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوشی گلکسی اس 7 یک گوشی نسبتا قدیمی است، اما شرکت سامسونگ نسبت به این گوشی قدیمی بی تفاوت نمانده و هر چند وقت یکبار اقدام به ارائه به روزرسانی هایی برای این گوشی هوشمند می نماید.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

همه ما حداقل یکبار ایمیل های حاوی اسپم دریافت نموده ایم. ایمیل هایی که یا به طور اتوماتیک به بخش هرزنامه ها رفته اند یا خود ما آنها را به بخش اسپم یا هرزنامه فرستاده ایم. اما گاهی ماجرا بسیار پیچیده تر از این ها است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

تیم کوک مدیرعامل اپل و یکی از تاثیرگذارترین چهره های این شرکت است که اخیرا در مراسم فارغ التحصیلی دو دانشگاه استنفور و تولین سخنرانی نموده است. او در جریان این سخنرانی مشاوره هایی نیز به فارغ التحصیلان ارائه کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت اسپیس ایکس برنامه ریزی نموده تا با یاری موشک فالکون سنگین خود بقایای خاکستر یکصد و پنجاه و دو نفر از مردگان را به فضا ارسال کند. این سومین پرتاب موشک فالکون سنگین خواهد بود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارسال خاکستر مردگان به فضا تا اردک رباتیک ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارسال خاکستر مردگان به فضا تا اردک رباتیک ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید