مهلت آزادسازی سهام عدالت تمدید شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت از ادامه مهلت آزادسازی سهام عدالت و انتخاب روش مدیریت سهام عدالت اطلاع داد.

مهلت آزادسازی سهام عدالت تمدید شد

به گزارش ایرنا، امکان انتخاب روش مستقیم سهامداری از سوی مشمولان سهام عدالت از روز 10 اردیبهشت شروع و بارها مدت زمان اعلام شده از سوی مسئولان تمدید شد.

براساس آخرین مهلت تمدید شده از سوی اعضای شورای عالی بورس اعلام شده بود که این مهلت ساعت 24 پنجشنبه (29 خرداد) به اتمام می رسد و مشمولان سهام عدالت تا زمان اعلام شده فرصت دارند روش مدیریت مدنظر را برای سهام خود انتخاب نمایند اما حسین فهیمی سخنگوی ستاد راهبردی آزادسازی سهام عدالت امروز (پنجشنبه) در گفت و گویی از ادامه مهلت انتخاب روش مدیریت توسط مشمولان سهام عدالت سخن گفت و اضافه نمود: فرصت انتخاب روش مستقیم برای مدیریت این سهام فعلا ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد که روز شنبه در جلسه شورای عالی بورس در خصوص اینکه مهلت آزادسازی سهام عدالت تا چه زمانی ادامه داشته باشد، تصمیم گیری خواهد شد.

براساس گفته فهیمی، تا به امروز حدود 20 میلیون نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کردند و طبق آمار حدود یک میلیون نفر تا به امروز سهام عدالت خود را فروختند.

منبع: فرارو

به "مهلت آزادسازی سهام عدالت تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت آزادسازی سهام عدالت تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید