محمود خسروی وفا عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، رئیس جمهور در حکمی محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک را به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی منصوب کرد.

محمود خسروی وفا عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی شد

به گزارش ایسنا، ابراهیم رئیسی در حکم انتصاب محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی آورده است: انتظار دارد با همکاری و تعامل مؤثر سایر اعضای محترم و حضور فعال در جلسات شورا، ضمن استفاده از کلیه توانمندی های موجود، در توسعه و رفع موانع و چالش های ورزش و تربیت بدنی کشور مجدانه بکوشید.

متن حکم رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای محمود خسروی وفا

رئیس محترم کمیته ملی پارالمپیک

در اجرای جزء(15) بند(ب) ماده(5) قانون اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان مصوب 1399,6.16 مجلس شورای اسلامی، به موجب این حکم به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی منصوب می شوید.

انتظار دارد با همکاری و تعامل مؤثر سایر اعضای محترم و حضور فعال در جلسات شورا، ضمن استفاده از کلیه توانمندی های موجود، در توسعه و رفع موانع و چالش های ورزش و تربیت بدنی کشور مجدانه بکوشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: فرارو

به "محمود خسروی وفا عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود خسروی وفا عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید