قدردانی معاون اول رییس جمهوری از تلاش ها برای تهیه و تامین واکسن و افزایش تولید داخلی

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تهران (پانا)- معاون اول رییس جمهوری از تلاش های اجرا شده در زمینه تهیه و تامین واکسن و هم افزایش تولید داخلی قدردانی و اظهار امیدواری کرد با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و انجام واکسیناسیون شاهد کاهش مرگ و میر ناشی از این بیماری در کشور باشیم.

قدردانی معاون اول رییس جمهوری از تلاش ها برای تهیه و تامین واکسن و افزایش تولید داخلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، محمد مخبر در هشتاد و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست وی برگزار شد، پس از استماع گزارش دبیر ستاد ملی مقابله با کرونا درخصوص کاهش موارد ابتلا به کرونا در کشور و افزایش واکسیناسیون سراسری، از تلاش های انجام شده در زمینه تهیه و تامین واکسن و هم افزایش تولید داخلی قدردانی و اظهار امیدواری کرد؛ با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و انجام واکسیناسیون شاهد کاهش مرگ و میر ناشی از این بیماری در کشور باشیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در این جلسه با اشاره به فرایند تامین اعتبار برای تهیه واکسن گفت: بخش زیادی از این فرایند در دولت سیزدهم انجام شده است.

بهرام عین اللهی افزود: با تلاش و فداکاری کادر پزشکی و پیگیری مسئولان در زمینه تهیه واکسن داخلی و خارجی، کشور در حال عبور از پیک پنجم کروناست.

علیرضا رییسی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دبیر ستاد ملی مقابله با کرونا هم در گزارشی به رکورد شکنی های پی درپی درانجام واکسیناسیون اشاره کرد و گفت: خوشبختانه میزان ابتلا به کرونا در سراسر کشور شیب نزولی گرفته و امیدواریم در روزهای آینده شاهد کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور باشیم.

وی با اشاره به آخرین شرایط رنگ بندی استان ها و شهرهای کشور، گفت: در حال حاضر تنها 57 شهر کشور در شرایط قرمز واقع شده است و از هفته گذشته تا به الان 12 شهر به رنگ آبی درآمده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "قدردانی معاون اول رییس جمهوری از تلاش ها برای تهیه و تامین واکسن و افزایش تولید داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی معاون اول رییس جمهوری از تلاش ها برای تهیه و تامین واکسن و افزایش تولید داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید