عطایی: معمولا لیگ ملت ها را بد آغاز می کنیم، به این باخت اهمیتی نمی دهیم

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در ست اول تمرکز بازیکنانم بهم خورد و در ادامه نتوانستند بازی را مدیریت نمایند. قطعا در ادامه مسابقات تغییرات بیشتری در تیم ایران خواهید دید و البته لیگ ملت ها برای تیم ایران همچنان ادامه دارد.

عطایی: معمولا لیگ ملت ها را بد آغاز می کنیم، به این باخت اهمیتی نمی دهیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال لیگ ملت ها 2023 از امروز (سه شنبه 16 خرداد) با حضور 16 تیم کانادا، آمریکا، آرژانتین، ایتالیا، کوبا، آلمان، هلند، برزیل، ژاپن، فرانسه، چین، ایران، لهستان، صربستان، بلغارستان و اسلوونی در گروه مردان آغاز شد.

هفته نخست این رقابت ها به میزبانی دو شهر اوتاوا در کانادا و ناگویای ژاپن از 16 تا 21 خرداد پیگیری می گردد و در دومین مسابقه روز نخست شهر ناگویا، تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن (میزبان) مقابل یکدیگر صف آرایی کردند و ملی پوشان ایران سه بر صفر مغلوب حریف شدند.

بهروز عطایی بعد از خاتمه بازی اظهار کرد: پیش بینی می کردیم بازی سختی داشته باشیم. با توجه به این که ژاپن در خانه خودش بازی می کرد، عملکرد قابل قبولی ارائه داد. هیچ چیز برای تیم ملی والیبال ایران تمام نشده است. معمولا لیگ ملت ها را بد آغاز می کنیم. در روزی که مخصوصا در کار های تهاجمی خوب نبودیم، نتیجه را واگذار کردیم.

وی در ادامه گفت: ژاپن هم امروز فوق العاده نبود و یک بازی میانه کم خطا را به نمایش گذاشت. سعی می کنیم این بازی را فراموش کنیم. حداقل یازده مسابقه دیگر پیش رو خواهیم داشت که برای آن ها برنامه ریزی می کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید نمود: قطعا نمایشی که از بچه های ایران در بازی های بعدی خواهید دید، متفاوت از این خواهد بود. خیلی اهمیتی به این باخت نمی دهیم و سعی می کنیم مسیر پیش رو را به برترین شکل ادامه دهیم.

عطایی درباره اشتباهات ایران در ست دوم مسابقه با ژاپن توضیح داد: در ست دوم یک سری اشتباهات ساده و به نوعی بچگانه رخ داد. سه، چهار امتیاز جلو بودیم و می توانستیم شرایط را مدیریت کنیم. یک خطای ارنج بد و دو خطای حمله بدتر رخ داد. ژاپن کاملا کم خطا بود و از اشتباهات تیم ایران استفاده بهینه داشت. آن ها در کار توپ گیری فوق العاده بودند، اما در سرویس و حمله عالی نبودند. جلوی تیمی مثل ژاپن باید با تمام قدرت، کم اشتباه و با حوصله بازی کرد.

وی در خاتمه گفت: ژاپن خیلی خوب توپ گیری می نماید و این نباید باعث از بین رفتن تمرکز بازیکنان گردد. مخصوصا در ست اول تمرکز بازیکنانم بهم خورد و نتوانستند در ادامه بازی را مدیریت نمایند. قطعا در ادامه مسابقات تغییرات بیشتری در تیم ایران خواهید دید و البته لیگ ملت ها برای ما همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران ساعت 12:30 دقیقه روز پنج شنبه 18 خرداد در دومین ملاقات خود در هفته نخست لیگ ملت ها برابر لهستان صف آرایی خواهد نمود.

انتهای پیغام

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عطایی: معمولا لیگ ملت ها را بد آغاز می کنیم، به این باخت اهمیتی نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: معمولا لیگ ملت ها را بد آغاز می کنیم، به این باخت اهمیتی نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید