رامبد جوان: در ایران زندگی می کنم و شاهد گرفتاری مردم هستم

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، رامبد جوان، کارگردان و مجری خندوانه، به مناسبت هشت سالگی این برنامه، ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

رامبد جوان: در ایران زندگی می کنم و شاهد گرفتاری مردم هستم

او در بخشی از این ویدیو، با اشاره به منتقدان خندوانه گفت: طبیعی است هر حرکت و عملکردی مخالف و منتقد دارد. خیلی هم خوب است. منتقد ها کمک می کنند آدم بتواند مسیرش و جلوترش را بهتر ببیند و به خاطر این که آن ها به عملکرد تو انتقاد می کنند و وقتی تو به پشت سرت نگاه می کنی، فرصت پیدا می کنی که قدم های بعدی ات را یا دقیق تر یا به همان شکل برداری و یا تغییراتی بدهی و به جلو بروی.

جوان، با یادآوری انتقادی همیشگی که متوجه خندوانه است، تاکید کرد: وظیفه ما در این برنامه، ایجاد انرژی و حال خوب است. ما هیچ وقت نگفتیم چقدر همه چیز عالی است. مگر دیوانه ایم؟ خودمان هم داریم در این کشور زندگی می کنیم و گرانی و گرفتاری را می بینیم. کارکرد خندوانه، انتشار حال خوب و انرژی مثبت است، چیزی که این روز ها خیلی کم است. به نظرم خیلی از کسانی که این نقد را به خندوانه دارند، درگیر مونتاژ هایی هستند که منتقدان ما می سازند که ما همش می گوییم عالی عالی! این ها واقعی نیست، این ها ذات خود برنامه نیست.

منبع: فرارو

به "رامبد جوان: در ایران زندگی می کنم و شاهد گرفتاری مردم هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامبد جوان: در ایران زندگی می کنم و شاهد گرفتاری مردم هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید