تفاهم همراه اول با سمپاد برای بهره برداری از توانمندی استعدادهای درخشان کشور

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و سمپاد با هدف توسعه فعالیت های آکادمی همراه در بخش دانش آموزان دارای استعداد برتر امضا شد.

تفاهم همراه اول با سمپاد برای بهره برداری از توانمندی استعدادهای درخشان کشور

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، آئین امضای تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و سمپاد صبح روز چهارشنبه 19 آبان 1400 با حضور مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران، الهام یاوری، رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و برخی از معاونان و مدیران هر دو مجموعه در ساختمان ستاره ونک برگزار شد.

این تفاهم نامه زمینه ای برای تحقق مأموریت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان مبنی بر شناسایی و فراهم کردن زمینه های رشد و ارتقای فرهنگی، پژوهشی و علمی استعدادهای برتر دانش آموزی ایران با استفاده از ظرفیت های توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی موجود در همراه اول همچون آکادمی همراه خواهد بود.

حمایت از فرآیندهای آماده سازی و اعزام تیم های المپیادی، بکارگیری ظرفیت طرفین در ترویج برنامه های آموزشی و پرورشی مانند برگزاری دوره ها فراگیر آمادگی برای آزمون ها و انتشار عمومی فیلم های آموزشی، بکارگیری ظرفیت طرفین در پشتیبانی از ترویج آموزش مهارت های نوین همچون برنامه نویسی، برگزاری رویدادها و مسابقات فناورانه و نوآورانه همچون برنامه نویسی، رباتیک، اینترنت اشیاء برای استعدادهای برتر منتخب سمپاد و... بخشی از ظرفیت های مندرج در متن این تفاهم نامه است.

اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول در این مراسم با بیان اینکه مصمم به استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی متخصص هستیم، ابراز امیدواری کرد: این تفاهم نامه امکان پرورش و شناسایی پتانسیل های بالقوه و نیروی انسانی مستعد را داشته باشد.

وی اضافه کرد: معتقدیم برای حل مشکل کمبود نیروی انسانی متخصص یا استفاده از ظرفیت های موجودی که تا به امروز بکار گرفته نشده اند، فرهنگ سازی را باید از دوران تحصیلات مدرسه آغاز کنیم تا افراد در دوران تحصیلات دانشگاهی نیز در مسیر درست قرار گیرند.

*همراه اول در پی تقویت انگیزه استعدادهای درخشان

منبع: انتخاب

به "تفاهم همراه اول با سمپاد برای بهره برداری از توانمندی استعدادهای درخشان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم همراه اول با سمپاد برای بهره برداری از توانمندی استعدادهای درخشان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید