بارسلونایی بودن مهاجم رئال مادرید تکذیب شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، ادعای یکی از اعضای پیشین باشگاه بارسلونا درباره تعلق خاطر داشتن مهاجم برزیلی رئال مادرید به تیم آبی و اناری پوش کاتالونیا رد شد.

بارسلونایی بودن مهاجم رئال مادرید تکذیب شد

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک و به نقل از نشریه مارکا، پس از آنکه آندره کوری، مسئول کادر استعدادیابی باشگاه بارسلونا وینیسیوس جونیور، مهاجم برزیلی رئال مادرید را هوادار بارسلونا توصیف کرد، مدارکی رو شده که نشان می دهد این ادعا صحت ندارد.

با وجود اینکه وینیسیوس در سال 2017 پیشنهاد بارسایی ها را برای پیوستن به رئال مادرید رد کرد، کوری در مصاحبه اش مدعی شده بود که بازیکن سابق فلامنگو قلباً هوادار بارسلونا است. بعلاوه در مستندی که سال گذشته منتشر شد، وینیسیوس درباره انتقالش به رئال مادرید صحبت کرد و در آن حرف هایی زد که با ادعای کوری در تضاد است.

وینیسیوس در این مستند می گوید: زمانی که برای تیم زیر 17 سال فلامنگو بازی می کردم، والدینم به بارسلونا رفتند. آنها برگشتند و دو روز بعد به مادرید سفر کردند. آنها به باشگاه رئال مادرید سر زدند و همه چیز را دیدند و به این نتیجه رسیدند که آنجا برای من جای مناسبی است. رئال مادرید بزرگترین باشگاه جهانست و بیشترین جام را برده است. من همواره هوادار رئال مادرید بوده ام. پدر وینیسیوس نیز با تأیید اظهارات فرزندش می گوید: او همواره هوادار رئال مادرید بوده است. لوکاس مینیرو مدیربرنامه های وینیسیوس هم در همان مستند درباره ماجرای پیوستن این بازیکن به رئال مادرید می گوید:بعد از رقابت های قهرمانی زیر 17 ساله آمریکای جنوبی، از 5 باشگاه متفاوت از کشورهای مختلف با من تماس گرفته و اعلام شد که می خواهند پیشنهاد بدهند. من هم با او گفتم که باید تصمیم گیری و بین رئال مادرید و بارسلونا یکی را انتخاب کند. جواب او هم خیلی روشن بود. او گفت ما به برترین باشگاه جهان، رئال مادرید می رویم.

از زمان پیوستن وینیسیوس به رئال مادرید هرگز تعهد او نسبت به این باشگاه زیر سؤال نرفته است به خصوص که او به طور مداوم پس از گلزنی، بر لوگوی باشگاه رئال مادرید بوسه می زند و به سمت طرفداران این تیم می رود تا در آغوش آنها قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارسلونایی بودن مهاجم رئال مادرید تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونایی بودن مهاجم رئال مادرید تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید