اولین پیشنهاد پرس به رونالدو برای بازگشت به رئال مادرید

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، یک رسانه اسپانیایی از اولین باری که رئیس باشگاه رئال مادرید به ستاره پرتغالی پیشین این تیم پیشنهاد بازگشت به سانتیاگو برنابئو را داد، پرده برداشت.

اولین پیشنهاد پرس به رونالدو برای بازگشت به رئال مادرید

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، حذف زودهنگام و غیرمنتظره یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا به دست پورتو، این روزها بهانه ای برای شایعه پراکنی درباره آینده کریستیانو رونالدو شده و در این میان یکی از جنجالی ترین آنها درباره احتمال بازگشت این ستاره پرتغالی به رئال مادرید بوده است، تیمی که 3 سال پیش آن را ترک کرد.

اکنون نشریه آ اس اسپانیا از اولین پیشنهاد فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید به رونالدو برای بازگشت به رئال مادرید پرده برداشته است، اتفاقی که البته مربوط به زمان حال نیست و تنها یک سال پس از جدایی رونالدو از کهکشانی ها رخ داد.

طبق ادعای آ اس؛ روز 29 جولای سال 2019، دقیقاً یک سال پس از آنکه رونالدو از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست، او برای اولین بار با فلورنتینو پرس روبرو شد. این اتفاق در حاشیه بازگشت رونالدو به مادرید به دعوت پرس برای شرکت در یک مراسم برای دریافت جوایز مربوط به عملکردش در فصل 18-2017 بود که با کهکشانی ها فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. در آن مراسم رونالدو و پرس فرصتی برای گپ زدن با یکدیگر پیدا کردند و رئیس رئال مادرید استقبال گرمی از ستاره سابق تیمش انجام داد. او از رونالدو می پرسد که آیا دوست دارد که دوباره به رئال مادرید برشود اما ستاره یوونتوس با خنده به او پاسخ می دهد هنوز نه و فلورنتینو ادامه می دهد:خب، فراموشش کن، فعلاً خونسرد باش چون هنوز به 31 آگوست نرسیده ایم.

از آن زمان دو سال گذشته و ماجرا کاملاً برعکس شده است. حالا نه کریستیانو به الان بله تغییر کرده است اما برخلاف دو سال پیش اکنون این فلورنتینو است که باید موافقت کند، نه او. نه شرایط رونالدو و نه شرایط باشگاه طوری پیش رفته که آنها انتظار داشتند. نه رونالدو در تورین روزهایی که انتظار داشت را سپری کرده و توانسته به یوونتوس برای فتح اروپا کمک کند نه رئال مادرید شرایط اقتصادی لازم برای برگرداندن او به اسپانیا را دارد، ضمن اینکه بازیکنی مانند ادن ازار هم در ترکیب کهکشانی ها هست که دقیقاً در همان پستی بازی می کند که رونالدو پوشش می دهد. پس بازگشت رونالدو به آن آسانی که تصور و گفته می شود نیست. جدا از همه این مسائل، پیام اخیر رونالدو در صفحه شخصی اش در اینستاگرام هم نشان می دهد که او حداقل فعلاً خیال ترک یوونتوس را ندارد، مگر اینکه تا خاتمه فصل اتفاقاتی رخ دهد که 29 جولای امسال، زمانی برای تجدید دیدار رئال و رونالدو شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ آمیتیس تک بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولین پیشنهاد پرس به رونالدو برای بازگشت به رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین پیشنهاد پرس به رونالدو برای بازگشت به رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید