شرکت های روس برای همکاری نفتی به ایران می آیند

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت که در نمایشگاه نفت 2023، 28 شرکت روس به ایران خواهند آمد.

شرکت های روس برای همکاری نفتی به ایران می آیند

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام معاونت امور بین الملل اتاق بازرگانی تهران، شرکت های روسی حاضر در نمایشگاه، راهکارهای کارآمدسازی صنعت نفت و گاز و صنایع سوخت و انرژی را در اختیار شرکای بالقوه خود در ایران و سایر بازدیدنمایندگان از دیگر کشورها قرار خواهند داد. این شرکت ها در فضایی اختصاصی به مساحت 600 متر مربع در سالن 38 نمایشگاه بین المللی حضور دارند و کالا و خدمات خود را عرضه می نمایند.

بازدیدنمایندگان می توانند فناوری های نو بررسی و میزان گیری، تجهیزات و خدمات حفاری، پمپاژ و تعمیر چاه ها، سیستم های انتقال نفت برای فراوری و تامین، تجهیزات بارگیری و تخلیه فرآورده های نفتی و سایر مایعات فنی، تجهیزات تصفیه آب و بعلاوه فناوری ایجاد و توسعه زیرساخت های صنایع سوخت و انرژی و بسیاری موارد دیگر را مشاهده و ارزیابی نمایند.

برابر برنامه ریزی های انجام شده به وسیله اتاق بازرگانی تهران و دیگر نهادهای مربوطه، نمایندگان 28 شرکت روس طی 4 روز حضور در نمایشگاه در بیش از 400 نشست مذاکره و گفت وگوی مستقیم با فعالان مالی بخش خصوصی اعم از فراورینمایندگان و صادرنمایندگان تجهیزات صنعت نفت و گاز حضور پیدا می نمایند و بعلاوه نشست هایی چندجانبه با مقامات و مسئولان دولتی خواهند داشت.

حضور شرکت های روسی در نمایشگاه نفت ایران، امکان شناخت بیشتر فعالان دو کشور و توسعه روابط مالی و مراودات تجاری بین ایران و روسیه را فراهم می نماید و مهم تر از آن زمینه همکاری های مشترک در بازارهای منطقه و کشورهای خاورمیانه را ایجاد می نماید.

مرکز صادرات روسیه که یک نهاد دولتی برای حمایت از صادرات غیرخام است پشتیبانی مالی و غیرمالی این شرکت ها را در تعاملات خارجی از جمله بیمه اعتبارات صادراتی و سرمایه گذاری و آموزش برعهده دارد. با اعلام معاونت امور بین الملل اتاق بازرگانی تهران، ملاقات و مذاکره مستقیم فعالان مالی بخش خصوصی با این شرکت ها در پاویون روسیه در محل نمایشگاه امکان پذیر خواهد بود.

منبع: فرارو

به "شرکت های روس برای همکاری نفتی به ایران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های روس برای همکاری نفتی به ایران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید