پاداش 1500 دلاری مایکروسافت برای کوشش در دوران کرونا

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مایکروسافت به کارمندانش در سراسر دنیا پاداش 1500 دلاری برای تلاشی که در سال همه گیری کووید 19 داشته اند، پرداخت نموده است.

پاداش 1500 دلاری مایکروسافت برای کوشش در دوران کرونا

شرکت مایکروسافت به کارمندانش در سراسر دنیا به علت کوششی که در سال همه گیری کووید 19 داشتند این پاداش را می دهد. این پاداش به کارمندان و کارکنان پایین سطح نایب رییس شرکت تعلق گرفته است. کارمندان مایکروسافت در زیرمجموعه های این شرکت شامل لینکدین، گیت هاب و زِنی مکس مشمول دریافت این پاداش نشده اند.

کتلین هوگان، نایب رییس منابع انسانی مایکروسافت در یک یادداشت داخلی که به وسیله وب سایت ورج مشاهده شد، اعلام نمود این پاداش 1500 دلاری برای قدردانی از سال اقتصادی منحصر و پرچالشی است که مایکروسافت پشت سر گذاشت.

یک نماینده مایکروسافت در ایمیلی به وب سایت بیزنس اینسایدر تایید کرد که این پاداش داده شده اما اندازه آن را تایید نکرد. این سخنگو گفت: به نشانه قدردانی برای سپری کردن یک سال پرچالش به اتفاق یکدیگر، مفتخریم که از کوشش کارمندانمان با یک هدیه پولی قدردانی کنیم.

طبق برآورد وب سایت ورج، پاداش مایکروسافت به حدود 130 هزار کارمندش حدود 200 میلیون دلار برای این شرکت تمام می گردد که در مقایسه با سود 53 میلیارد دلاری این شرکت در سال 2020، ناچیز محسوب می گردد.

بسیاری از شرکتها رویکرد مشابهی نسبت به کارکنانشان در دوران همه گیری کووید 19 داشته اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، شرکت آمازون هم به کارکنان نیمه وقت و تمام وقت خط مقدم خود در مقاطع مختلف پاداشهای کوچکی داده است. فیس بوک در مارس سال 2020 اعلام نمود به هر یک از 45 هزار کارمندش 1000 دلار می دهد. بسیاری از شرکتهای فناوری هم به کارمندانشان برای تجهیزات دفتر خانگی خود یاری هزینه پرداخت کردند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پاداش 1500 دلاری مایکروسافت برای کوشش در دوران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش 1500 دلاری مایکروسافت برای کوشش در دوران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید