هیچ؛ سهم فوتسال از نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، در شرایطی که کمیته فوتسال حدود دو ماه است رئیس ندارد، باز هم تصمیمی در این باره در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گرفته نشد.

هیچ؛ سهم فوتسال از نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز (سه شنبه) در ساختمان این فدراسیون حاضر شدند و نشستی درباره مسائل مختلف فوتبال کشور تشکیل دادند.

با وجود تصمیم گیری درباره مسائلی از جمله سخنگوی فدراسیون و مشخص ملاک بازی رودرروی تیم ها به جای تفاضل گل، در این جلسه درباره شرایط فوتسال ایران صحبتی نشد و کمیته فوتسال که 51 روز است رئیس ندارد، همچنان بدون رئیس به فعالیت خود ادامه می دهد.

حسین شریفی مدیر روابط عمومی و سخنگوی تازه فدراسیون فوتبال در گفت وگو با وبلاگ آمیتیس تک، علت بحث نشدن درباره فوتسال را تعدد موضوعات مطرح شده در جلسه و مصوبات پُرتعداد آن مطرح کرد و از تصمیم گیری درخصوص شرایط فوتسال، در نشست بعدی هیئت رئیسه اطلاع داد.

این در حالی است که محمد ناظم الشریعه، برنامه های خود را برای ادامه کار در تیم ملی فوتسال به فدراسیون نشینان ارائه کرد و قرار بود در این نشست درخصوص این موضوع بحث گردد که این اتفاق رخ نداد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هیچ؛ سهم فوتسال از نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ؛ سهم فوتسال از نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید