نحوه حمله مهاجم به سفیر ایران در دانمارک ، واکنش تند وزیر خارجه ؛ مایه تاسف است چنین تعرضی به یک خانم می گردد و ...

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، وزیر امور خارجه کشورمان در پی ورود غیر قانونی یک مهاجم مسلح به محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، در یک گفت وگوی تلفنی با سفیر ایران در دانمارک، این موضوع را مورد آنالیز قرار داد.

نحوه حمله مهاجم به سفیر ایران در دانمارک ، واکنش تند وزیر خارجه ؛ مایه تاسف است چنین تعرضی به یک خانم می گردد و ...

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در پی ورود غیر قانونی یک مهاجم مسلح به محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، در یک گفت وگوی تلفنی با خانم نادی پور، سفیر جمهوری اسلامی ایران در دانمارک، شرایط ناشی از ورود غیرقانونی مهاجم مسلح به سلاح سرد به محوطه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک و حمله وی به سفیر کشورمان را مورد آنالیز قرار داد.

نادی پور سفیر جمهوری اسلامی ایران در این تماس تلفنی گفت: فرد مهاجم پس از ورود به محوطه سفارت، در حالی که سلاح سرد در دست داشت ضمن تهدید، اقدام به ایجاد رعب و وحشت و وارد آوردن خسارات به خودروهای مستقر در پارکینک سفارت کرد.

سفیر کشورمان اضافه کرد: متاسفانه برغم هشدارهای رسمی قبلی، پلیس دانمارک با تاخیر فراوان خود را به سفارت رساند.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفت وگوی تلفنی با انتقاد شدید از عدم تامین امنیت سفیر و سفارت کشورمان در کپنهاگ، گفت: مایه تاسف است که در قلب اروپا چنین تعرضی به یک خانم و سفیر دارای مصونیت دیپلماتیک انجام می گردد و پلیس نیز به موقع در محل حاضر نمی شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "نحوه حمله مهاجم به سفیر ایران در دانمارک ، واکنش تند وزیر خارجه ؛ مایه تاسف است چنین تعرضی به یک خانم می گردد و ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه حمله مهاجم به سفیر ایران در دانمارک ، واکنش تند وزیر خارجه ؛ مایه تاسف است چنین تعرضی به یک خانم می گردد و ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید