فکری: هیئت مدیره استقلال باید گره گشا باشد، نه دنبال قدرتنمایی، با پیج های فیک حمله می کنند تا به کارهای کثیف شان ادامه دهند

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، محمود فکری سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: متأسفانه در شرایطی که هیئت مدیره باشگاه استقلال باید دنبال برداشتن گره ای از کار باشد، دنبال قدرتنمایی است.

فکری: هیئت مدیره استقلال باید گره گشا باشد، نه دنبال قدرتنمایی، با پیج های فیک حمله می کنند تا به کارهای کثیف شان ادامه دهند

محمود فکری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آمیتیس تک، درباره استعفای سه نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به دلیل اختلاف با احمد مددی مدیرعامل استقلال گفت: زمانی که احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال شد، اعضای هیئت مدیره به دلیل اینکه خودشان مددی را انتخاب نکرده بودند، مخالف او بودند. چرا آن زمان اعضای هیئت مدیره متحد استعفا نکردند؟ چرا در شرایطی که استقلال نیاز به آرامش دارد، سه نفر از اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند که با هم استعفا بدهند؟

وی افزود: اعضای هیئت مدیره باید گره ای از مسائل را باز کنند، نه اینکه دنبال قدرتنمایی باشند. چرا امروز که رئیس هیئت مدیره باشگاه حضور ندارد، باری از روی دوش باشگاه بر نمی دارند و دنبال قدرتنمایی هستند؟

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: وقتی حرف می زنیم و مصاحبه می کنیم به یکسری ها برمی خورد و می گویند فکری که خودش تیم دارد و چرا دنبال استقلال است؟! سپس با لشگر فحاش شان در صفحات مجازی حمله می کنند. زمانی که جوانی ام را برای استقلال دادم، شما کدام گوری بودید؟ من حرف نزنم که شما به بخور بخورتان ادامه دهید؟ من حرف نزنم که فشار بیاورید تا با بازیکنانی که سر نخواستن شان دعواست، قراردادهای چند میلیاردی ببندید؟

فکری با انتقاد از برخی اتفاقات و تحرکات در استقلال شرح داد: وقتی حرف می زدیم، لشگر فحاش حمله می کردند تا ما را بزنند. پیشکسوتانی که زمان ما مدام مصاحبه می کردند، چرا ساکت نشسته اند و حرفی نمی زنند؟ چون می ترسند آقایان با صفحات فیک و تقلبی شان با لشگر فحاش به آنها حمله کنند. متأسفانه حرف های ما به یکسری دلال برخورده است، چون بازیکن آنها که قیمتش اندازه یک میلیارد تومان هم نیست، دیگر نمی تواند قرارداد چند میلیاردی ببندد.

فکری اظهار داشت: باشگاه نیاز به مدیرعامل دارد تا کارها پیش برود. اگر فردا روزی رأی پرونده استراماچونی بیاید، چه کسی باید جوابگو باشد؟ پنجره نقل وانتقالات بسته بماند، چه کسی باید جواب بدهد؟ کسی حرفی نزند تا شما به خوردن تان ادامه دهید؟ اگر هم کسی حرف بزند با پیج های تقلبی ناسزا می دهید تا به کارهای کثیف تان ادامه دهید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فکری: هیئت مدیره استقلال باید گره گشا باشد، نه دنبال قدرتنمایی، با پیج های فیک حمله می کنند تا به کارهای کثیف شان ادامه دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: هیئت مدیره استقلال باید گره گشا باشد، نه دنبال قدرتنمایی، با پیج های فیک حمله می کنند تا به کارهای کثیف شان ادامه دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید