خبرنگاران تروریست ها 11 معدنچی شیعه را در بلوچستان پاکستان کشتند

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، اسلام آباد - خبرنگاران - مهاجمان ناشناس روز یکشنبه 11 معدنچی ربوده شده که گفته می گردد بیشتر آنان از جامعه شیعیان هزاره شهر کویته بودند، را در ایالت بلوچستان در جنوب پاکستان کشتند.

خبرنگاران تروریست ها 11 معدنچی شیعه را در بلوچستان پاکستان کشتند

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، رسانه های پاکستانی اعلام کردند که مقامات دولتی در ایالت بلوچستان این اقدام را تروریستی و بر شناسایی و بازداشت عاملان آن تاکید کردند.

منابع خبری به نقل از پلیس گفتند: مهاجمان ناشناس در منطقه مچ 11 نفر از معدنچیان را ربوده و با انتقال آنان به یک نقطه دورتر به ضرب گلوله همه آنان را کشتند و سپس از محل جنایت متواری شدند.

شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان پاکستان شاهد تظاهرات معترضان به اقدام تروریستی علیه معدنچیان است که گفته می گردد بیشتر آنان به جامعه شیعیان هزاره تعلق دارد.

عمران خان نخست وزیر پاکستان در پیامی قتل 11 معدنچی در ایالت بلوچستان را قویاً محکوم کرد و از نهادهای امنیتی خواست تا از تمام ظرفیت های خود برای شناسایی عوامل این اقدام تروریستی و سپردن آنان به دست عدالت استفاده نمایند.

مجلس وحدت مسلمین از احزاب پیشروی شیعیان پاکستان با محکوم کردن قتل معدنچیان بی گناه، هیاتی را برای ابراز همبستگی با خانواده قربانیان به منطقه مورد نظر اعزام کرد.

سروزیر ایالت بلوچستان پاکستان و بسیاری از شخصیت های سیاسی و مذهبی این کشور ربودن معدنچیان و قتل بی رحمانه آنان توسط تروریست ها را به شدت محکوم کردند.

گزارش شبکه های خبری پاکستان حکایت از تحصن معترضان و مسوولان گروه های وابسته به شیعیان هزاره در شهر کویته دارد.

تا به امروز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تروریست ها 11 معدنچی شیعه را در بلوچستان پاکستان کشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تروریست ها 11 معدنچی شیعه را در بلوچستان پاکستان کشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید