توضیحات فدراسیون فوتبال درباره محکومیت در پرونده دستیار ویلموتس

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره محکومیت این فدراسیون به پرداخت مطالبات مربی پیشین تیم ملی ایران ارائه کرد.

توضیحات فدراسیون فوتبال درباره محکومیت در پرونده دستیار ویلموتس

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال حکم فیفا در رابطه با محکومیت فدراسیون فوتبال به پرداخت مطالبات دستیار مارک ویلموتس، تیم حقوقی فدراسیون در انتظار دریافت جزئیات رأی پرونده برای تصمیم گیری به اعتراض به دیوان حکمیت ورزش است.

در روزهای گذشته هم اخبار متفاوتی درباره جزئیات رأی در رسانه ها و محافل ورزشی منتشر شده است و ارقام گوناگونی را در رابطه با میزان محکومیت مالی فدراسیون در این پرونده شاهد بوده ایم.

به جهت تنویر افکار عمومی ذکر این نکته ضروری است که در تصمیم فیفا، ادعای آقای مانوئل فررا کارو پذیرفته شده و فدراسیون فوتبال باید مطالبات دستیار سابق مارک ویلموتس را به شرح زیر پرداخت کند:

شش هزار یورو پاداش معوقه به علاوه پنج درصد سود مطالبات از تاریخ 1 نوامبر 2019 (10 آبان 1398)

358 هزار و 617 یورو به عنوان خسارت نقض قرارداد به علاوه پنج درصد سود از تاریخ 6 جولای 2020 تا تاریخ پرداخت مؤثر (16 تیر 1399).

همان طور که اشاره شد، تیم حقوقی فدراسیون فوتبال بعد از دریافت جزئیات پرونده، تصمیم نهایی خود را در رابطه با اعتراض به دادگاه حکمیت ورزش اتخاذ خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توضیحات فدراسیون فوتبال درباره محکومیت در پرونده دستیار ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات فدراسیون فوتبال درباره محکومیت در پرونده دستیار ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید