توضیحات تهیه کننده اپیدمی درباره ابتلاء سیامک اطلسی به کرونا

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سیامک اطلسی قبل از مرگ، در سریال اپیدمی به ایفای نقش پرداخت؛ نقشی که متاسفانه به واقعیت پیوست. او در این مجموعه هم از جهان می رود.

توضیحات تهیه کننده اپیدمی درباره ابتلاء سیامک اطلسی به کرونا

بازی در سریال اپیدمی که مجموعه ای با موضوع کرونا و در حال فراوری است، آخرین حضور سیامک اطلسی در قاب تلویزیون محسوب می گردد. اطلسی در این سریال نقش رئیس بیمارستان را بازی می کرد و اسم نموده بود با رعایت کردن اصول بهداشتی برخی روزها سر کارش حاضر می گردد تا ان شاءالله کار به سرانجام برسد.

تصویری از این هنرمند در سریال اپیدمی به دستمان رسیده است که حاکی از درگذشت کاراکتری است که اطلسی فقید ایفاگر آن بوده است.

سعید کمانی ـ تهیه نماینده سریالاپیدمی ـ در گفت و گویی با وبلاگ آمیتیس تک ضمن ابراز تاسف از درگذشت سیامک اطلسی درباره حضور این هنرمند و ایفای نقش او در این سریال گفت: ایشان متاسفانه دو دُز واکسن را زده بودند اما به کرونا مبتلا شدند. ما به واسطه شرایط سنی و توانایی جسمی که داشتند نقششان را کوتاه تر کردیم.

او با اشاره به اینکه عوامل اپیدمی موظف به زدن واکسن شدند و تقریبا همه واکسن را زده بودند، یادآور شد: کوشش ما این بود که فضایی فراهم کنیم که اتفاقی برای کسی نیفتد.

کمانی درباره کاراکتر مرحوم اطلسی هم اظهار کرد: ایشان در این سریال نقش دکتر نوروزی رئیس بیمارستان را ایفا کردند و کاراکترشان به گونه ای است که از جهان می رود. حتی در سریال برایشان مراسم برگزار می گردد و بازی ایشان حدود 10 روز پیش به سرانجام می رسد. ایشان در این سریال صاحب بیمارستانی هستند که به نیروهای جهادی برای راه انداختن بیمارستان های صحرایی یاری می نمایند و در کوران کرونا در کنار مردم می ایستند. نقششان می توانست پررنگ تر هم باشد اما کمی به علت شرایط سنی و بیماری که داشتند، امکان پذیر نبود.

این تهیه نماینده یادآور شد: روزهای آخر که ایشان در صحنه بودند، ناراحتی قلبی داشتند و حالشان رو به راه نبود. ما ایشان را در همان بیمارستان عدل که صحنه کارمان بود، پیش متخصص بردیم که گفتند بهتر است دکتر فوق تخصص هم ایشان را ویزیت کند. خانواده ایشان مراحل ویزیت با فوق تخصص را در بیمارستان دیگری دنبال کردند اما یکی ـ دو روز بعد در تماسی اعلام کردند که آقای اطلسی به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، سیامک اطلسی، هنرمند پیشکسوت سینما، تلویزیون و دوبله صبح یکشنبه، چهارم مهر ماه بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توضیحات تهیه کننده اپیدمی درباره ابتلاء سیامک اطلسی به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات تهیه کننده اپیدمی درباره ابتلاء سیامک اطلسی به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید