بی توجهی کارخانه ها به تاکیدات روحانی درباره قیمت لبنیات

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، کارخانه های لبنی برای چندمین بار از سال گذشته و علیرغم تاکید رئیس جمهور برای افزایش نیافتن قیمت ها، لبنیات را گران کردند.

بی توجهی کارخانه ها به تاکیدات روحانی درباره قیمت لبنیات

به گزارش گروه مالی وبلاگ آمیتیس تک در حالی که رئیس جمهور به وزرای صمت و جهاد کشاورزی هشدار داده بود که قیمت محصولات اساسی بیش از این افزایش نیابد، اما باز هم افزایش های شدید قیمت در همه اقلام وجود داشته به طوری که در خرید های روزانه این بالا رفتن قیمت هم را کاملا می توان حس کرد.

رئیس جمهور اوایل سال جاری خطاب به وزرای دووزارتخانه جهاد کشاورزی و صمت که کالا های مصرفی و اساسی تحت مدیریت آن ها است، گفت: قیمت کالا ها به حدکافی در سال گذشته افزایش یافته و مراقبت کنید که قیمت ها بیش از این افزایش نیابد.

کارخانه های لبنی که چند بار در سال گذشته قیمت انواع محصولات لبنی را افزایش داده بودند به تازگی دوباره قیمت ها را بالا برده اند، قیمت شیر بطری یک لیتری کم چرب از 7 هزار تومان به 9500 تومان افزایش یافته است.

قیمت ماست یک کیلویی کم چرب از 7600 تومان به 8800 تومان جهش یافته است.

البته در این میان قیمت لبنیات سنتی هم که از سال های گذشته به دلیل ارزانی و ظاهر خوشمزه توانسته مشتریان زیادی برای خود جذب کند قیمت محصولات خود را افزایش داده اند.

گاوداری های هم شیر را گران نموده اند به طوری که هر یک کیلوگرم شیر گاو را از کیلویی 6200 به 6750 تومان افزایش داده اند.

مسئولان اتحادیه ها و انجمن های لبنی در پاسخ به سوال وبلاگ آمیتیس تک درباره دلیل افزایش قیمت ها توضیحی ندادند آن ها سالهاست با استفاده از این روش و به صورت چراغ خاموش در بی خبری مردم و رسانه قیمت ها را افزایش می دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بی توجهی کارخانه ها به تاکیدات روحانی درباره قیمت لبنیات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی کارخانه ها به تاکیدات روحانی درباره قیمت لبنیات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید