استقلال به جایگاه جدولی ذوب آهن توجه نکند، تازه کار شروع شده است

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، محمد نوری در گفتگو با خبرنگاران گفت: حالا که فکری توانسته آبی پوشان را به صدر جدول برساند، وظیفه خودش و تیمش بسیار سخت تر شده است. حالا انتظار از این تیم بالا رفته و آنها باید بدانند از این به بعد همه حریفان نسبت به آنها سخت گیر تر خواهند بود.

استقلال به جایگاه جدولی ذوب آهن توجه نکند، تازه کار شروع شده است

وی افزود: حفظ این موقعیت بسیار سخت است و فکری باید بسیار هوشیارانه تیمش را راهبری کند تا ضمن حفظ شرایط موجود، شرایط فنی تیمش را نیز بهبود بخشد.

عضو کمیته فنی آبی پوشان در خصوص دیدار هفته هفتم این تیم مقابل ذوب آهن بیان داشت: ما همه بازی های لیگ را رصد می کنیم و کم و بیش از شرایط همه تیم ها مطلع هستیم. این درست که ذوب آهن یکی از تیم های پایین جدولی است، اما شرایط فنی آنها با شرایط جدولی شان کاملاً تفاوت دارد و توجه کردن به جایگاه جدولی آنها کاملاً ساده انگارانه است.

نوری تاکید کرد: استقلالی ها باید این را بدانند که با تیمی بازی دارند خوش ساختار که فوتبال را روی زمین خیلی خوب بازی می کند و تنها بدشانسی آنها را به خاتمهی جدول فرستاده و اتفاقاً همین موضوع کار آبی پوشان را در هفته هفتم سخت تر خواهد کرد چرا که ذوبی ها در تلاشند تا به بدشانسی های خود خاتمه دهند و چه تیمی بهتر از استقلال که با امتیاز دریافت از آن از خاتمهی جدول جدا شوند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص عملکرد این تیم در 6 هفته گذشته بیان داشت: هنوز هم هماهنگی لازم بین خطوط سه گانه شکل نگرفته و ارتباط دفاع به هافبک و هافبک به حمله کاملاً برقرار نشده است. خط میانی نسبت به هفته های ابتدایی فصل شرایط بهتری دارد و به نظر می رسد مهدی پور اندک اندک در حال جا افتادن در ترکیب آبی پوشان است. پاس گل او را به فال نیک می گیرم و امیدوارم این سرآغاز درخشش او در این فصل باشد. تصورم این است بعد از رسیدن ریگی زوج او با مهدی پور زوجی ایده آل برای میانه میدان باشد.

وی در خاتمه تاکید کرد: مطالبه باشگاه استقلال از سازمان لیگ این است که فارغ از شرایط همه تیم ها، دربی باید در شرایطی برگزار شود که هر دو تیم استقلال و پرسپولیس به یک اندازه در لیگ بازی کرده باشند و ما بر این خواسته خود تاکید داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال به جایگاه جدولی ذوب آهن توجه نکند، تازه کار شروع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به جایگاه جدولی ذوب آهن توجه نکند، تازه کار شروع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید