شروع موج سوم کرونا در تهران؛ اورژانس سینا پر شد!

به گزارش وبلاگ آمیتیس تک، مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی و رییس بخش اورژانس بیمارستان سینا در توییتی از پر شدن اورژآنس بیمارستان سینا در بیمار کرونا اطلاع داد.

شروع موج سوم کرونا در تهران؛ اورژانس سینا پر شد!

در توییت دکتر حسین کرمانپور آمده است: یکی ⁧‫بیمارستان سینا‬⁩ را چشم زد؛ 24 ساعت نشد که اورژانس از کرونایی ها خالی شد! دوباره امروز اورژانس پر شد.

این ره که می رویم به ترکستان است. شاید واژه جدید نمودار های زیکزاکی برازنده تر از عبارت پیک 1 و 2 و 3 باشد.

این درحالی است که دو روز پیش گفته شد با توجه به آمارها، در فرایند کشوری بیماری کووید19 در هفته منتهی به 14 شهریور 99، تعداد کل موارد مرگ و ابتلا نسبت به هفته پیش کاهش یافته بود، اما به نظر می رسد در اواخر این هفته یک پیک جدید خفیف در حال شکل گیری باشد.

فرایند مختصر صعودی یا آغاز پیک خفیف و جزئی در 19 استان اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، لرستان، هرمزگان، فارس، سمنان، زنجان، آذربایجان شرقی، مازندران، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، تهران، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، کردستان، خوزستان و گلستان دیده می گردد.

البته پیش بینی های مدیران ستاد ملی و ستاد های استانی کرونا بر افزایش دوباره بیماری در ایران است؛ چه اینکه در دو سه هفته گذشته مسافرت های بیشماری در ایران رخ داده و البته 10 روز ابتدایی محرم هم با وجود همه توصیه ها به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی و هوشمند، به هرحال ارتباطات بیشتر و بی محاباتری در جامعه داشته است.

منبع: فرارو

به "شروع موج سوم کرونا در تهران؛ اورژانس سینا پر شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع موج سوم کرونا در تهران؛ اورژانس سینا پر شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید